28.01.07
MVPTrenčín
|
PaedDr. Jaroslav Zembjak- SK
trieda dirastu:
VN
|
06.04.08
|
IPO - RH -E
75/86 -D
|
17.05.08
|
STANIOS CUP poslušnosť - 5.miesto
|
17.03.07
ŠVPB Nitra
|
Horváth Marcel - SK
trieda dirastu:
VN
|
05.07.08
|
ZMMP
44/48/45- VD
|
05.07.08
|
MS MP 2008 Košice podľa ZMMP - 1.miesto
|
06.05.07
CVP BB
|
Ing. Jaroslava Sláčková
trieda mladých:
V1 CAJAC
|
20.09.08
|
OB Z
286 - V
|
30.08.08
|
MSR Bradáčov podľa SMP 1 - 4 miesto 73/85/98
|
03.06.07
MVP Nitra
|
Andrzej Kazmierski – PL
trieda mladých:
V
|
18.10.08
|
SMP 1
93/87/87- D
|
11.10.08
|
Memoriál J.Veselovského RH-FL-A - 6 miesto
|
18.08.07
MVP BA
|
Andrzej Mania – PL
trieda mladých:
V3
|
31.05.09
|
FPr 1
74 - U
|
04.07.09
|
M-SR Košice podľa SMP 1 - 3 miesto
+ ocenenie za najlepšie špeciálne cviky
|
03.11.07
KVPB Nitra
|
Viva Maria Soleckyj Szpunar – PL
trieda mladých:
VD 4
|
16.10.10
|
FPr 1
93 - VD
|
28.09.09
|
MSR Bradáčov podľa SMP 1 - 2 miesto 90/74/98
+ ocenenie za najlepšiu stopu
|
04.11.07
MVP Nitra
|
MVDr Juraj Chorváth – SK
trieda mladých:
V
|
17.07.11
|
SOP
100 - V
|
30.04.11
|
Kynologický pretek na počesť - 1 miesto 96/85/99
vstupu SR do EÚ SMP1
|
29.03.08
ŠVPB Nitra
|
Ing. Sláčková Jaroslava – SK
trieda stredná:
V3
|
09.10.11
|
SMP 2
70/74/78 - U
|
20.07.11
|
MSR malých plemien Košice - 1 miesto 97/97/93
+ ocenenie za najlepšiu poslušnosť
+ MAJSTER SLOVENSKA MALÝCH PLEMIEN
|
04.05.08
CVP BB
|
Mária Zembjaková – SK
trieda pracovná:
V
|
15.10.11
|
FPr 2
72 - U
|
14.08.11
|
MSR Brdáčov Lučenec - 4miesto 8/77/97
|
25.01.09
MVPTrenčín
|
Ing. Jaroslava Sláčková – SK
trieda otvorená:
V2 R.CAC
|
28.4.2012
|
OB 1
170 - D
|
7.4.2012
|
VI. ročník Preteku o pohár
KYNOLOGICKÉHO KLUBU - 1 miesto 95/92/95
Banská Belá + CELKOVÝ VÍŤAZ PRETEKU
|
06.12.09
MVP NITRA
|
Kardos Vilmos – HU
trieda otvorená:
V2 R.CAC
|
20.10.2012 |
BH/VT
A-53b
B-Obstála
|
28.4.2012 |
Prvý pretek Ligy Obedience SR - 5 miesto
170 b
|
24.01.10
MVP Trenčín
|
Gellén Tibor – HU
trieda otvorená:
V2 R.CAC
|
27.7.2013 |
BH SK
A-49b
B-Obstála
|
7.7.2012 |
MSR Malých plemien Košice - 1 miesto 91/92/97
+ocenienie za najlepšiu poslušnosť
+ocenenie za najlepšie špeciálne práce
+MAJSTER SLOVENSKA MALÝCH PLEMIEN
|
01.05.10
ŠVPB Svit
|
Eleonóra Fischerová - SK
trieda pracovná:
V1 CAC
|
|
|
28.7.2012 |
Táborový pretek v Handlovej - 2 miesto 80/93/95
podľa SMP 1
|
02.05.10
CVP BB
|
Ing. Jaroslava Sláčková – SK
trieda pracovná:
V1 CAC
|
|
|
25.9.2012 |
MSR Bradáčov - 1 miesto 87/96/95
+ ocenenie za najlepšiu poslušnosť preteku
+ Najlepší malý bradáč - MAJSTER SR BRADÁČOV
+ Najlepší bradáč preteku
|
19.03.11
ŠVPB Nitra
|
Horváth Marcel - SK
trieda pracovná:
V1 CAC
|
|
|
16.3.2013 |
DUNA CUP Jozefov pohár KMK Dagnik Veľká Paka
-2 miesto - 88/96
|
|
ŠAMPIÓN SLOVENSKA |
|
|
27.4.2013 |
KYNOLOGICKÉ PRETEKY NA POČESŤ
VSTUPU SR DO EÚ (11.ročník)
92/96/93 - 1 miesto
|
20.03.11
CVP Nitra
|
Erika Szokol – HU
trieda otvorená:
V2 R.CAC
|
|
|
13.7.2013 |
Táborový pretek Handlová - 5 miesto |
10.09.11
KVPB Svit
|
Eleonóra Fischerová - SK
trieda šampiónov:
V3
|
|
|
7.9.2013 |
Otvorené Majstrovstvá Slovenska vo výkone bradáčov - 1 miesto
+ najlepšia poslušnosť
+najlepší bradáč preteku
+MAJSTER SR BRADÁČOV
|
11.09.11
NVP Prešov
|
Bauchal GianFranco – IT
trieda šampiónov:
V2
|
|
|
8.6.2015
|
HORŠIANSKY PRETEK KYNOLÓGOV
podľa BH/VT - 8 miesto
A - 44b
B - Obstáĺa
|
06.05.12
CVP BB
|
Nemanja Jovanovič – HR
trieda šampiónov:
V1 CAC
|
|
|
20.9.2014 |
OTVORENÉ M SR VO VÝKONE BRADÁČOV
podľa SMP1 - 4 miesto
|
26.5.2013
ŠVB Podhájska
|
Pettko Csabo – Hu
trieda čestná:
V1
2 miesto
Najkrajší jedinec triedy čestnej
|
|
|
24.5.2015 |
M SR MALÝCH PLEMIEN Jablonica
podľa SMP 1 - 3 miesto
7/90/87
|
17.8.2013
MVP BA
|
Eleonóra Fischerová - SK
trieda šampiónov:
V3
|
|
|
26.9.2015 |
OTVORENÉ M SR VO VÝKONE BRADÁČOV
podľa SMP1
95/95/95 - 2 miesto
|
29.11.2013
KVPB Nitra
|
Eleonóra Fischerová - SK
trieda šampiónov:
V1 CAC, ISPU
|
|
|
1.10.2017 |
OTVORENÉ M SR VO VÝKONE BRADÁČOV
podľa SMP1
83/96/96 - 1 miesto
+ najlepšia poslušnosť
+najlepšie špeciálne cviky
+ MAJSTER SR BRADÁČOV
NAJLEPŠÍ BRADÁČ PRETEKU
|
29.3.2014
MVP NITRA
|
Ing Boris Spoljarič – HR
trieda šampiónov:
V4
|
|
|
|
|
30.3.2014
MVP Nitra
|
János Török – HR
trieda šampiónov:
V4
|
|
|
|
|
24.5.2014
ŠVPBJasenie
|
Ing. Jaroslav Matyáš – SK
trieda čestná:
V1
|
|
|
|
|
13.9.2014
CVP Lučenec
|
Ing Sláčková Jaroslava – SK
trieda veteránov:
V1
|
|
|
|
|
28.2.2015
MVP Nitra
|
Boroš Devi Danijel - SRB
trieda veteránov:
V1
|
|
|
|
|
9.5.2015
CVP Lučenec
|
PaedDr. Jaroslav Zembjak- SK
trieda veteránov:
V1
|
|
|
|
|
|
VETERÁN ŠAMPIÓN SLOVENSKA |
|
|
|
|
30.5.2015
ŠVPBJasenie
|
Ing Sláčková Jaroslava – SK
trieda veteránov:
V1 BOS, ISPU VETERÁN
res BIS VETERÁN
|
|
|
|
|
31.5.2015
KVPBJasenie
|
Eleonóra Fischerová - SK
trieda veteránov:
V1, ISPU VETERÁN
res BIS VETERÁN
|
|
|
|
|