Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.10.2018 10:14:01 

" Danky dog "   chovateľská stanica malých bradáčov korenie a soľ

DAŠENKA Danky dog
 
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN

DÁŠENKA Danky dog

     

       

    

Meno:  DAŠENKA Danky dog
Narodená: 24.1.2016
Plemeno: BRADÁČ MALÝ KORENIE A SOĽ
Zaradenie do chovu: 29.11.17 - 35x35 cm, PLNOCHRUPÁ
 
 
Zdravotné vyšetrenia:
CERTIFICATE OF EYE EXAMINATION - 10.2017 UNAFFECTED
CERTIFICATE of PATELLAR LUXATION EVALUATION - 5.2018 UNAFFECTED
MYOTONIA CONGENITAL (MC)
   Father:  N/N
   Mother: N/N
MYCOBACTERIUM AVIUM COMPLEX (MAC) 
   Father:  N/N
   Mother: N/N
PRA TYPU B    Father: clear
   Mother:clear
GENETIC PROFIL YES

RODOKMEŇ

                     Výstavy:                                                Skúšky:                     Preteky:                  

28.5.2016
XVIII. ŠVB
NOVÝ TEKOV
Trieda ml.dorast: 
 
VN1                  
  
 12.7.2017      
SOP
48b   -  D           
6.8.2017
 
CANISLOG CUP OBEDIENCE
trieda šteniat              - 66b
1 miesto
20.8.2016
MVP DUODANUBE
BRATISLAVA
Trieda dorastu:
VN1
28.4.2018
BH SK
36/SPLNIL
27.1.2018
WINTER CUP
OBEDIENCE
OB O
9 miesto
21.8.2016
MVP DUODANUBE
BRATISLAVA
Trieda dorastu:
VN1
 
14.7.2018
BH SK
44/SPLNIL
 
 
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT          
11.9.2016
OV
ŽILINA
Trieda dorastu:
VN1
  
 
 
 
 
4.11.2016
XXIX KVB
BRATISLAVA
Trieda mladých:
V1, CAJC, KVml, ISPU cert.ml.
 
 
 
 
5.11.2016
MVP 
BRATISLAVA
Trieda mladých:
V1, CAJC
 
 
 
 
 
6.11.2016
MVP 
BRATISLAVA
Trieda mladých: V2
 
 
 
 
 
3.12.2016
MVP 
NITRA
Trieda mladých:
V1, CAJC
 
 
 
 
 
 
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH                      
31.3.2017
XIX ŠVB
BRATISLAVA
Trieda mladých:
V1, CAJC, VŠVml., ISPUcert.ml., BOB
NAJKRAJŠIA MLADÁ SUKA 2.miesto
 
 
 
 
6.5.2017
MVP DUOCACIB
LUČENEC
Trieda otvorená:
V1, CAC, CACIB, BOS
 
 
   
3.6.2017
MVP
CACIB
NITRA
Trieda stredná:
VD
       
10.6.2017
OVP
ŠTRBSKÉ PLESO
Trieda stredná:
V1, VÍŤAZ TRIEDY, OBLASTNÝ VÍŤAZ
       
1.7..2017
MVP
VEĽKÁ IDA
Trieda otvorená:
V1, CAC, CACIB, BOB
       
9.9.2017
XXX.KVB
Trieda otvorená:
V1, CAC
       
10.9.2017
I. KV CC B
Trieda otvorená:
VÍŤAZ TRIEDY, CC, BOB
       
17.9.2017
MVP NITRA
Trieda otvorená:
V1, CAC, CACIB, BOS
       
10.2.2018
MVP NITRA
Trieda otvorená:
V2, R.CAC
       
7.4.2018
MVP NITRA
Trieda otvorená:
V1, CAC, R.CACIB
       
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN          
5.5.2018
XX ŠV B CHVOJNICA
Eleonóra Fischerová - SK
Trieda šampiónov:
V1, CAC, VŠV, ISPU
         
6.5.2018
II.VKV B
CHVOJNICA
MVDr.Juraj Chorváth - SK
Trieda šampiónov:
V1, CAC, ISPU
         
12.5.2018
MVP LUČENEC
PeaDr.Jaroslav Zembjak - SK
Trieda šampiónov:
V1, CAC, CACIB
         
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN          
8.9.2018
OVP
ŽILINA
Monika Kuriata-Okarmus - PL
Trieda šampiónov:
V1 - VÍŤAZ TRIEDY, OBLASTNÝ VÍŤAZ
         
15.9.2018
XXXI.KV B 
NOVÁ BAŇA
Štefek Marián - SK
Trieda pracovná:
V1, CAC, ISPU
         
29.9.2018
MVP
TULLN - AT
Brigit Bischoff - AT
Trieda šampiónov:
V3
 
 
 
   
27.10.2018
MVP
BATISLAVA
Sissi Dollmann - AU
Trieda šampiónov:
V1, CAC, R.CACIB
 
 
 
 

 

TOPlist