Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.10.2018 10:14:01 

" Danky dog "   chovateľská stanica malých bradáčov korenie a soľ

DINKO Danky dog
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN

DINKO Danky dog

        

         

 

 

Meno:  DINKO Danky dog
Narodený: 24.1.2016
Plemeno: BRADÁČ MALÝ KORENIE A SOĽ
Bonitácia: 29.11.17 - 35x36 cm, PLNOCHRUPÝ
 
Zdravotné vyšetrenia:
CERTIFICATE OF EYE EXAMINATION - 10.2017 UNAFFECTED
CERTIFICATE of PATELLAR LUXATION EVALUATION - 5.2018 UNAFFECTED
MYOTONIA CONGENITAL (MC)
  Father:  N/N
  Mother: N/N
MYCOBACTERIUM AVIUM COMPLEX (MAC)    
  Father:  N/N
  Mother: N/N
PRA TYPU B   Father: clear
  Mother: clear

RODOKMEŇ

                                           Výstavy:                                                

28.5.2016
XVIII. ŠVB NOVÝ TEKOV
MVDr.Juraj Chorváth - SK
Trieda ml.dorast:
VN1  
NAJKRAJŠIE ŠTEŇA VÝSTAVY - 3 MIESTO  
   
20.8.2016
MVP DUODANUBE
BRATISLAVA
Eleonóra Fischerová - SK
Trieda dorastu:
VN1
 
21.8.2016
MVP DUODANUBE
BRATISLAVA
PeaDr.Jaroslav Zembjak - SK
Trieda dorastu:
VN1
   
  SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT        
4.11.2016
XXIX KVB
BRATISLAVA
J.M.Sastra
Trieda mladých:
V2
 
5.11.2016
MVP 
BRATISLAVA
Karolina Wójcik-Wonorska - PL
Trieda mladých:
VD
 
6.11.2016
MVP 
BRATISLAVA
Trieda mladých: 
VD
 
31.3.2017
XIX ŠVB
BRATISLAVA
Tibor Havelka - SK
Trieda mladých:
V
 
6.5.2017
MVP DUOCACIB
LUČENEC
PeaDr.Jaroslav Zembjak - SK
Trieda mladých:
V1, CAJC, BOB
 
3.6.2017
MVP CACIB NITRA
Brown Kevin - DK
Trieda nladých:
V3
  
1.7..2017
MVP VEĽKÁ IDA
Anna Bugocka - PL
Trieda mladých:
V1, CAJC, BOS
  
9.9.2017
XXX.KVB
Mária Zembjaková - SK
Trieda stredná:
V1, CAC, ISPU
 
  SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH  
10.9.2017
I. KV CC B
Ing.Jaroslava Sláčková - SK
Trieda stredná:
VÍŤAZ TRIEDY
 
17.9.2017
MVP NITRA
Nenad Marić - RS
Trieda stredná:
V1, CAC, R.CACIB
 
5.5.2018
XX ŠV Bradáčov
Eleonóra Fischerová - SK
Trieda otvorená:
V1, CAC, ISPU
 
6.5.2018
II.VKV Bradáčov
MVDr.Juraj Chorváth - SK
Trieda otvorená:
V1, CAC, ISPU
 
12.5.2018
MVP LUČENEC
PeaDr.Jaroslav Zembjak - SK
Trieda otvorená:
V1, CAC,CACIB, BOS
 
  SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN   
15.9.2018
XXXI.KV B 
NOVÁ BAŇA
Štefek Marián - SK
Trieda otvorená:
V1, CAC, ISPU
 
27.10.2018
MVP
BRATISLAVA
Sissi Dollmann - AU
Trieda šampiónov:
V1, CAC, R.CACIB
  
 

 

TOPlist